همایش مسافران کربلا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مراسم تکریم مسافران سفر معنوی عتبات عالیات دانشجویی پردیس شهید صدوقی صبح امروز به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در دانشگاه فرهنگیان  در سالن اجتماعات آیت الله نجومی  پردیس شهید صدوقی با حضور مسئولین ، دانشجویان و کارمندان دانشگاه برگزار گردید .

حجت الاسلام والمسلمین صاحب الامری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه و روحانی کاروان دانشجویان در سفر عتبات عالیات در این همایش ضمن بیان این نکات که سفر عتبات دانشجویی بسیار معنوی و بیاد ماندنی بود و طی آن دانشجویان در اوج معنویت و بهره مندی از زیارات اماکان مقدسه،  هماهنگی و همدلی بسیار خوبی داشتند به بیان خاطراتی از سفر پرداختند .

در این همایش کارشناس آموزشی و فرهنگی مدیریت استانی دانشگاه نیز گزارشی از روند اعزام کاروان دانشجویان دانشگاه  فرهنگیان به عتبات عالیات بیان کرد و افزود : این کاروان اولین کاروان دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در سراسرکشور بود که به این سفر اعزام شد .

دل نوشته خوانی دانشجویان از سفر کربلا  و پخش کلیپ عکس های سفر  از دیگر برنامه های این همایش بود .

در پایان از برندگان مسابقه عکاسی فاطمه صالحی –نرگس اله یاری –فاطمه رباط سنگی و برگزیدگان مسابقه دل نوشته زهرا مرادی –عاطفه عبداللهی –طاهره رضایی و مسابقه سفرنامه نویسی فاطمه ظفری  و مسابقه حفظ صلوات ابوالحسن ضرابی فاطمه نیازمند ،زهرا مرادی ،نرگس اللهیاری و فاطمه ظفری و مسئول هیئت دانشجویی محدثه امیدیان تجلیل شد .


| شناسه مطلب: 100063

تعداد بازدید: 262 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران